Sinema Kasım 2021
Sinema Bi´Mola

Sinema Kasım 2021


SPENCER

Vizyon Tarihi 12 Kasım 2021

Filmin Türü Dram, Biyografi

Yönetmen Pablo Larraín

1991 yılı, İngiltere Kraliyet ailesi bir kere daha Noel tatilini Sandringham Köşkünde geçirmek üzeredir. Her şey olması gerektiği gibi giderken, yalnızca bir kişi, mutsuzluğunu ve isyanını, son kez içinde tutmaya çalışıyordur. Bu kişi, tüm dünyanın hakkında konuştuğu, paparazzilerin peşinden koştuğu Lady Diana’dan başkası değildir. Dışarıdan görülen ‘prenses’ hayatının içine hapsedilmiş Diana, o Noel tatilinin Kraliyet içinde geçirmek istediği son günleri olmasına karar verir.

 

YA BEN ÖLÜRSEM

Vizyon Tarihi 12 Kasım 2021

Filmin Türü Dram

Yönetmen Faik Ahmet Akıncı

Yılmaz bir polis memurudur. Yılmaz’ın karısı Hülya dokuz aylık hamiledir. Çocuğun doğumu gerçekleşir. Çocuk büyürken aile yavaş yavaş evlatlarındaki diğer çocuklardan farklı davranışları ayırt etmeye başlar. Çocuk akranlarıyla iletişim kurmakta zorluk yaşamaktadır. Sadece zekâ küpüyle oynamaktadır, üç yaşına kadar ise konuşmamıştır. Aile, bir gün parkta oynarlarken bir nöroloji hekimiyle karşılaşırlar ve “Otizm” kelimesiyle tanışırlar.

 

GUCCİ AİLESİ

Vizyon Tarihi 26 Kasım 2021

Filmin Türü Gerilim, Dram, Suç

Yönetmen Ridley Scott

Ridley Scott'ın yönettiği House of Gucci, 1980'lerde aile içi anlaşmazlıkları iyice ayyuka çıkan moda devi Gucci ailesini ve 1995 yılında Maurizio Gucci'nin öldürülmesine kadar varan skandalları anlatıyor.

 

Teneffüs’teki Diğer
Konu başlıkları

Tarihte Bu Ay

Tarihte Kasım

Güzel Kelimeler Mekanı

Medar-ı İftihar

Duvar Yazıları

Kasım Duvar Yazıları

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.