Sosyal Medyada Kedi Trendi
Güncel

Sosyal Medyada Kedi Trendi

Hepimiz en az bir kedi gönderisine çift tıklayarak beğenimizi göstermişizdir. İşte sizler için hazırladığımız sosyal medyanın fenomen kedileri…


4.3 Milyon Takipçisi Olan Nala

Sosyal medyanın en popüler en fenomen en çok takipçisi olan kedisi Nala. Henüz 5 aylıkken bir barınaktan sahiplenilen Nala, şu an 6 yaşında ve zirvedeki şöhretiyle bütün kedileri kıskandırıyor. Kendi adına açılan web sitesi ve sattığı ürünlerle bir marka olmayı başaran Nala, güzel gözleri ve sevimli yüz ifadesiyle takipçilerini kendine hayran bırakıyor. 


Huysuz kedi Grumpy

Sosyal medyanın bir diğer fenomen kedisi ise Grumpy. Birbirinden komik ve sevimli fotoğraflarıyla kısa sürede Instagram fenomeni olan Grumpy, bugünlerde şöhretin tadını çıkarıyor ve dahil olduğu pek çok projeyle sahibini de zengin ediyor. Hiçbir şeyden memnun görünmeyen bu huysuz kedi, dünyanın sahibi de olsa keyfi yerine gelmeyecek gibi.  

 

Rekorlar kitabına giren kedi

Sıradaki fenomen kedi ise Colonel Meow.Dünyanın en uzun tüylü kedisi olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na giren Colonel Meow, sıfatının hakkını sonuna kadar veriyor. Afra tafrası ile ünlü olan bu kedinin sosyal medyada binlerce takipçisi var.


Ayasofya’nın Gli’si

Sıradaki fenomen kedi ise Ayasofya’nın vazgeçilmez parçası Gli. 2004 tarihinde dünyanın en ünlü mabedi olan Ayasofya’da doğan Gli, burayı ziyarete gelen turistlerin neşesi oluyordu. 2020’de Ayasofya’nın yeniden ibadete açılmasıyla sosyal medyada çığ gibi büyüyen bir ilgiyle anıldı Gli. Fakat artık çok yaşlanmıştı ve yakın zamanda öldü. Fotoğrafları ise instagram sayfasında ölümsüzleşiyor.

Teneffüs’teki Diğer
Konu başlıkları

Tarihte Bu Ay

Tarihte Şubat

Kitap Tanıtımı

Kitap Tanıtımıı

Duvar Yazıları

Şubat Duvar Yazıları

Güzel Kelimeler Mekanı

Hasbelkader

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.